Ankara’dan rafting turu var mı?

Ankara ve İstanbul’dan sadece iki saat mesafede görülmeye değer şuana kadar hiç gitmediğiniz yerler var. İstanbul Anadolu yakasından iki saat, Avrupa yakasından iki buçuk saat, yine Ankara’dan iki buçuk saat yolculuğunuz sonrası özellikle ilkbaharın gelmesiyle ağaçların yeşermesi ve çiçeklerin açmasıyla görsel bir renk cümbüşü sizleri bekliyor.

Geleneksel köy yaşamı, bozulmamış doğası, yozlaşmamış kültürüyle Düzce Cumayeri ve etrafındaki köyleri mutlaka görmeli ve fırsat buldukça ziyaret etmelisiniz. Gün içerisinde henüz tomurcuk olan çiçeklerin açmasına şahitlik edecek, sokak köpekleri ile arkadaşlık kuracaksınız. Bu anı ölümsüzleştirmek için mutlaka kameranızı yanınızda getirin! Hiç bilmediğiniz, şuana kadar tanımadığınız bir köy evinin önünden geçerken birileri bir anda size seslenecek ve hoşgeldiniz diyecek.. Bir köy evinin bahçesinde el emeği  köy ayranını afiyetle yudumlayacak, köy ekmeği ve köy tereyağının lezzetini damaklarınızda hissedeceksiniz.

Sakın demeyin hala böyle yerler kaldı mı diye! Evet var. Köy kahvehanesinde yapılan tavşankanı çayınızı 600 yıllık tarihi çınarın altında yudumlamanın değeri paha biçilemez. Dilerseniz 40 metre yükseklikten dökülen Harmankaya şelalesine çıkabilir, dilerseniz su değirmenlerinin bulunduğu yerlere gezintiye çıkabilirsiniz. Eğer içinizde birazcık adrenalin duygusu varsa işte burası tam size göre. Çünkü İstanbul ve Ankara’ya en yakın rafting parkuru hemen yanı başınızda duruyor. Haydi, bu fırsatı kaçırmayın. Bahar aylarında kar sularının erimesiyle nehir coştu. İşte bu yüzden şimdi rafting zamanı. Adrenalini, doğayı ve kuş cıvıltılarının muhteşem sesini içinize çekin. Eğer su bana göre değil derseniz o zaman işte size alternatifler. Body Rafting  ve Tahura Park işbirliğiyle ortaklaşa yürütülen ATV safari, Paintball, Trekking, Şelale yürüyüşü, Zip-Line gibi aktiviteler sizleri bekliyor.

Eğer sizler de kalabalıklardan sıkılındıysanız Düzce Melen için bu hafta sonu planınızı yapın. Daha fazla bilgi ve detay için mutlaka bize ulaşın. Unutmayın bir telefon uzağınızdayız.

Detaylar için; 0532 668 75 62 – 0537 954 8260 – 0507 610 5464.

Reply